styling na

Brandové focení

Čeká vás brandové focení a vy chcete mít perfektní fotky? Fotky, které budou odrážet vaši osobnost, brand a zasáhnou srdce cílového klienta? Lámete si hlavu, jaké oblečení a doplňky zvolit, abyste dosáhly takového efektu?

Pak jste tady správně. 

Jsem Kristýna, módní stylistka a připravím pro vás jedinečné outfity. Outfity, které budou 
 

~ odrážet vaši osobnost a styl ~

~ v souladu s vaší značkou a vizuální identitou ~

~ vysílat jasný signál vašemu srdcovému klientovi ~

Pomáhám ženám s oblečením a dělám je tak krásnější & sebevědomější. To je moje životní poslání. Vidím to, co vy samy často nevidíte. Už při prvním pohledu na klientku se mi v hlavě skládají outfity. S ohledem na její osobnost. Protože jak můžete vidět níže, každá jsme jedinečná. A já dokážu vaši jedinečnost vyzdvihnout tím správným oblečením a doplňky.

„Její nadšení pro módu a styl s propojením do osobního i pracovního života je tak inspirující!“ 

říká klientka Věrka Švach

Slovy klientek

A tohle už jsou výsledné fotky, které můžete mít i vy.

hýčkání od moodboardu až po nákupy domů

aneb jak to probíhá 

ÚVODNÍ KONZULTACE

Nejprve se spolu spojíme, abychom probraly vaše představy a kde se bude fotit. Oblíbené typy oblečení, materiály, značky a také jakou zprávu má nést vaše image směrem k ideálnímu klientovi.

MOODBOARD

Pak se pustím do výběru outfitů. Sestavím pro vás moodboard (nástěnku), kde budou jednotlivé kousky a také variace, jak je kombinovat. Z toho vznikne 3 až 6 outfitů. Do mooboardu můžu zapracovat i kousky, které už v šatníku máte.

VÝBĚR FINALISTŮ

Zasílám vám sestavený moodboard, jehož součástí jsou i odkazy na všechny kousky. Společně spolu moodboard projdeme a odsouhlasíme si jednotlivé kousky.

OBJEDNÁVKA & PŘÍPRAVA

Po schválení jednotlivých kousků v moodboardu všechno objednám k sobě domů, zkontroluju, vyžehlím a připravím na focení.

KAMERA, KLAPKA, AKCE

Hurá, jdeme fotit! Oblečení přivezu na místo focení, připravím jednotlivé outfity a budu vám po celou dobu k dispozici. Ohlídám případné detaily jako třeba vykasaná košile nebo vyčuhující podšívka. Na místě také poradím, v jakém pořadí outfity fotit s ohledem na místo(a) focení.

NÁKUPY AŽ DOMŮ

Po focení si vyberete, které kousky si necháte a které ne. Já se následně postarám o vrácení kousků.  Ano, čtete správně, pohodnější nákupy už to být nemůžou:)

výše investice do vašeho života a podnikání?

Máme jeden pokus udělat první dojem a oblečení v tom hraje zásadní roli. Jaký dojem uděláte vy?

GDPR A OBCHODNÍ PODMÍNKY

IČO: 06094007

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ