Chcete se cítit jako znovuzrozená? Powerfull? Stát se ženou, po jaké toužíte? Probudit své pravé já a zároveň se konečně zbavit věcí, které už vám neslouží? Pak jste tady správně!  Protože přesně k tomu vám pomůže

Osobní třídění šatníku u vás doma

Tohle je služba, kterou bych opravdu moc přála zažít každé ženě. Ta jiskra v očích, kterou vidím u mých klientek, když spolu vytřídíme šatník, prozradí za tisíc slov! No a ten pocit vytříděného šatníku? K nezaplacení! Budete se nejen snadněji oblékat (budete vědět co proč jak), ale taky se vám uleví. Věřte mi. 

Ukážu vám, které kousky a jak kombinovat, aby vám to co nejvíce slušelo, co už by bylo raději lepší poslat do věčných lovišť nebo případně jaké kousky do šatníku doplnit. Jop, tušíte správně, bude to makačka, ale zároveň si to spolu fakt užijeme, slibuju!

Změní se
vám život

Pořádek v šatníku, pořádek v hlavě

Jakmile společně vytřídíme a srovnáme šatník, uvolní se vám více energie, kterou budete moc směřovat v životě tam, kde je to podle vás potřeba. Budete mít jasnější hlavu a je dost možné, že uvidíte i věci z jiného úhlu pohledu.

Budete vědět, co vám sluší a co ne

Společně si ukážeme, které kousky a střihy vám dělají největší službu a kterým je lepší raději se vyhnout.

Naučíte se co a jak kombinovat

"To by mě nikdy nenapadlo obléknout takto dohromady." Tohle je věta, kterou slyším u každého třídění šatníku. Opravdu každého. Zjistíte, jak je možné kombinovat kousky, které už v šatníku máte.

Nástěnka vašich outfitů aneb vždycky vím, co na sebe

Outfity, které spolu vymyslíme, vám vyfotím a tyto fotky vám pošlu. Pak se jen každý den mrknete do galerie telefonu a vyberete, na jaký outfit máte zrovna náladu. TIP pro fajnšmekry: vytištěná nástěnka přímo na skříni je ještě praktičtější!

Třídění šatníku je opravdu boží terapie, kterou vás ráda provedu.

 jak to probíhá prakticky 

DOMLUVENÍ TERMÍNU & DOTAZNÍK

Napište mi poptávku na e-mail kr.hrabalova@gmail.com a já se vám nejpozději do 48 hodin ozvu s návrhem termínu a pošlu vám krátký vstupní dotazník

JDEME DO AKCE

Ideální je, když nachystáte vše na jedno místo (oblečení, boty, doplňky). Postupně spolu vše kousek po kousku projdeme a budeme tvořit outfity a diskutovat. Třídění šatníku zabere v rozmezí 3-5 hodin času. Berte to jako čas pro sebe, takže nejlepší bude, když nás nebude nic rušit.

TVOŘÍME & FOTÍME

Fotím jednotlivé kombinace, které vám pak následně zašlu i s případným seznamem, jaké kousky by bylo fajn do šatníku doplnit (jestli jste teď v duchu zaradovaly, že si něco nového koupíte, pak vás možná zklamu, protože často je ten seznam opravu krátký).

 kde působím a kolik to   stojí? 

Jsem z Uherského Hradiště a třídění šatníku nabízím v rámci Zlínského & Jihomoravského kraje a čas od času zavítám i do Prahy (čekání na termín je ale zpravidla delší). Cena třídění šatníku je 5 000 Kč, doprava do 30 km od Uherského Hradiště je v ceně (pak 12 Kč/km).

Tak co, kdy se do toho společně pustíme?

Já už se nemůžu dočkat 😍